Žďárský výběr se stal mistrem republiky!

V závěru minulého týdne se v Praze na Motorletu konalo republikové mistrovství okresních fotbalových výběrů v kategorii žáků do dvanácti let. Pod vedením trenérů Josefa Chmelíka a Petra Procházky žďárský výběr ovládl celý turnaj a stal se mistrem republiky!

Sestavu tvořili tito hráči: Milan Dvořák – Hendrich, Hudák, Martin Dvořák (všichni Vrchovina), Čejka, Seknička, Holec, Stoček, Koutník (všichni Žďár n. S.), Toman (Rozsochy), Mikišek (Bobrová), Bárta, Sklenář (oba Velké Meziříčí), Žila (Bystřice n. P.).

Žďárský výběr postupně zdolal OFS Klatovy 3:0, OFS Praha 6:2, OFS Beroun 2:1 a OFS Olomouc 6:1. Závěrečné utkání proti OFS Náchod bylo pomyslným finále, protože se střetly dva nejlepší celky turnaje. Hráči OFS Žďár, kterým stačil i nerozhodný výsledek, šli do vedení brankou Sekničky, Náchod pět minut před koncem vyrovnal, ale konečná remíza 1:1 Žďárským stačila k celkovému triumfu.

„Musím ocenit kvalitní trenérskou práci trenérů Procházky a Chmelíka,“ řekl předseda OFS Jaroslav Beneš. Celek ze Žďáru sbíral také individuální ocenění, nejlepším střelcem turnaje se stal se šesti vstřelenými brankami Patrik Stoček, cenu pro nejlepšího brankáře bral Martin Dvořák. Poháry jim předávali čeští internacionálové Roman Vonášek a Luboš Zákostelský
Zdroj: https://zdarsky.denik.cz/fotbal_region/zdarsky-vyber-se-stal-mistrem-republiky-20180620.html

Zdroj:

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.