Zápas plný zvratů rozhodl sporný moment

Ten kdo dorazil dnes na bystřický fotbalový stadión se rozhodně nenudil. Začali jsme velice špatně a po 21 minutách prohrávali propastných 0:3. Lec kdo nás v tuto chvíli již odepsal, ale začíná to být pomalu zvyk, že za takto nepříznivého výsledku začneme konečně hrát. Nejprve snížil Padrtka a o 6 minut později přidal další branku Zbytovský. Hosté mohli ještě navýšit, ale osamoceného Urbánka zneškodnil Mrňous, takže se šlo do šaten s jednobrankovým mankem, z čehož jsme cítili, že nic není ztraceno.

Bohužel po změně stran se již Urbánek nemýlil a úprkem po křídle vsítil branku. Nastala další chvíle, kdy nás mnozí fanoušci pravděpodobně odepsali, ale prakticky ihned po rozehrávce Padrtka snížil na 3:4 a šance znovu ožily. Zlomový bod zápasu ovšem nastal až v 69. minutě kdy Martin Malý překonal hostujícího brankáře hlavou, od břevna míč spadl těsně za brankovou čáru a rozhodčí gól uznaly. Nebo to snad gól nebyl? Tento názor zastávali hostí a ztrhla se lavina urážek směrem k rozhodčím, což zapříčinilo rozdávání karet a v jednom případě dokonce karty červené. V tu chvíli jsme vycítili velkou šanci otočit ještě zápas v náš prospěch a to se povedlo 79. minutě, kdy Mezník vstřelil rozhodující branku utkání a upravil výsledek na konečných 5:4. Od této chvíle byli hosté ještě více podrážděni a zákeřně začali faulovat, z čehož vyplynuly další dvě červené karty.

Byl to prostě zápas kde nic nechybělo a fanoušek si ho musel rozhodně užít 🙂 Těšíme se, že nás přijdete podpořit i v sobotu v 16:30 proti Ždírci.

Zmiňovaný sporný moment.
gol,,,.

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.