Výborné 7. místo naší přípravky na nedělním EON Cupu pro ročníky 2007 v Humpolci v konkurenci 24 týmů!!!

Mysleli jsme si výš , ale bohužel jsme v nadstavbové skupině o postup do semifinále potkali oba budoucí finalisty AC Sparta Praha – dívky a FC Velké Meziříčí, což nás nakonec poslalo do souboje o 7-8 místo, ale nevadí .. i tak je to skvělý úspěch, podpořený individuálním oceněním pro našeho hráče Marka Zicha (nejlepší hráč turnaje)

EON Cupu, turnaje pro desetileté a mladší hráče, se bystřické přípravky zúčastnili už v minulosti. V roce 2013 jsme skončili 7. z 12-ti zúčastněných, v roce 2014 – 17. z 24, v roce 2015 – 17. z 25-ti celků. EON 2016 jsme vynechali.

Turnaj se hrál pro nás netradičně na hřišti 50×40 m s 7+1 hráči, což byl pro děti než si zvykly trošku problém. Normálně totiž hrajeme 5+1 na polovičním hřišti 40×25 m. Sehráli jsme 9 zápasů po 12-ti minutách. V základní skupině 5, v nadstavbě 3 a jeden o umístnění. Šest zápasů jsme vyhráli a tři prohráli ..

Skupina podrobně:
V prvním zápase proti RAFK Rajhrad jsme spálili několik “tutovek”
včetně tyčky a pak jsme, jak už to bývá, prohráli 0:1  nešťastným gólem na konci zápasu.
Druhý zápas ve skupině jsme si užili a rozstříleli Jiskru Nová Bystřice v poměru 8:0 Góly: 3x Lukáš Zeman, 3x Marek Zich a po jednom David Pavlů,Vítek Petr a Adam Veselý.
Třetí zápas se Sokol Kardašova Řečice jsme zaslouženě vyhráli 2:1. Góly: David Pavlů a Marek Zich.
Čtvrtý zápas s TJ Sokol Chotoviny skončil 2:0 , naše góly:Vítek Petr a Lukáš Zeman.
Poslední zápas ve skupině jasně porazili ČAFC Židenice také 2:0. Góly: David Pavlů a Marek Zich.

Nadstavba podrobně:
Při zápase s FK Slovan Hráden n.N se spustil liják a díky tomu to bylo hodně o bojovnosti … tu jsme měli větší a vyhráli 1:0 . Gól dal Marek Zich.
Druhý zápas proti FC Velké Meziříčí, nám nevyšel podle našich představ a prohráli jsme 0:2. Vel.Mez. byl v zápase bohužel lepší …
Ve třetím zápase proti AC Sparta Praha – Dívky 2006 jsme holky zpočátku přehrávali a třikrát šli sami na jejich brankářku. Budoucí nejlepší brankářka turnaje nás však vychytala … V polovině zápasu jsme dostaly dva slepené góly, což nás zlomilo a pak už sparťanky dovedli zápas k zaslouženému vítězství 3:0
Sparta – Dívky turnaj nakonec vyhrály, Vel.Mez skončil druhý a nás po nadstavbové skupině čekal souboj s Vrchovinou o 7. a 8. místo.

Před zápasem o 7. místo jsme měli hodinu a 3/4 pauzu, děti si odpočinuli a jasně přehráli SFK Vrchovina 2:0 😁, kdy jsme soupeře nepustili do žádné šance. Góly: David Pavlů a Marek Zich.

Předvedená hra a výsledek si zaslouží gratulaci … super

další foto z turnaje: https://goo.gl/photos/cjWfry5us1U6Lb3fA

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.