Otevřený dopis bystřickým účastníkům mezinárodního fotbalového turnaje Balaton Troféa

Dědeček, fanoušek, masér a paragán Jan Řehák nám po návratu z Balatonu poslal dopis, který potěší … posuďte sami viz níže …
PS: dík patří i Tobě Honzo, staral jsi se stejně jako my 😉👍

Vážení trenéři, fotbalisté, činovníci, nehrající fandové, podporovatelé a nadšenci Bystřického mládežnického fotbalu! Vyjadřuji Vám touto cestou svůj obdiv a poděkování. Za tu mravenčí a náročnou činnost pro naši mládež.

Velice rád jsem přijal nabídku doprovodit svého vnuka, Šimona Horáka, na fotbalové klání v Maďarském městečku Siófok. Byl to pro mne, jeho “dědu”, moc krásný sportovní zážitek. Jenom s trochou nadsázky píši – byl jsem mezi svými! Kluci a děvčata dali do zápasů jak se říká “tělo i duši”.
Při každém zápasu prokazovali fotbalové mistrovství, bojovnost a zapálení pro hru, běhat v tom vedru – no, potěš brejle!! A že s vámi hrají i děvčata, před těmi smekám. Soupeřům jste dávali co proto do těla, i děcka z přípravky. Však taky na hřišti mnohokrát zněl vítězný hit: “… nebyli to bílí ptáci, to si jenom zastříleli Bystřičáci!”.
Fandil jsem Vám co mi hlasivky stačili, z tribuny. Až mi z toho popraskaly žilky v očích.
V “rybníku” Balaton jste se taky pocachtali, v chatkách vyspali do růžova, opálili jako indiáni… a těch melounů co vám kouči koupili! Měli jste to perfektně zorganizované, palec nahoru pro všechny trenéry a pomocníky!!
Děckám chyby vytýkáte i pochválit je umíte. Ta činnost vás prostě baví.
Bystřický fotbal a naši krásnou, malou zemi – Česko, jste důstojně reprezentovali.
Mé poděkování za profesionální a bezpečnou jízdu patří i řidiči autobusu, Laďovi Tvarůžkovi. On je navíc taky fandou fotbalu a i rozvážným a čestným člověkem.
Jste bezvadný kolektiv, umíte se podpořit a držet při sobě a “vooo tom to je”, na vojně jsem byl výsadkářem a často byl závislý na opoře kolektivu a kamarádů.

Šimonku, dobře jsi bránil a dával to dopředu, dopředu … a to je cesta! Přeji Vám, mladým, na ní mnoho fotbalových úspěchů a sportovních zážitků. A budeš-li zase někdy potřebovat doprovod – děda je připraven.

… nebyli to – bílí ptáci, to si jenom zastříleli Bystřičáci!!!

ahoooj
Jan Řehák / “děda”

Balaton Trófea
Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.