Výsledkový servis

Start Brno – Bystřice “A” 2:2

Domácí do zápasu vstupovali v roli papírového favorita, ale nakonec byli rádi za bod, který jim v závěru vystřelil Ryšavý. Ambiciózní start začal zostra, ale svůj úvodní tlak v branku nepřetavil. Jako první se tak radovali hosté. To dlouhý výkop gólmana Petra skončil za domácí obranou, kde se míče ujal Radek Sklenář, který přesnou přihrávku vybídl ke skórování Čecha a ten do proti pohybu gólmana otevřel skóre – 0:1. Vyrovnání přišlo v 33. minutě. Pařízkův přímý volný kop našel hlavu Frimmela, který prudkou hlavičkou nedal brankáři hostí žádnou šanci – 1:1. Za tři minuty hosté znovu vedli. Vařejkovu parádní střelu nejprve domácí gólman vytáhl na brankovou konstrukci, ale z následného závaru se trefil Malý – 1:2. Do kabin šli tak v lepší náladě borci z Vysočiny. Druhá půle byla ve znamení tlaku domácích, hosté spoléhali na rychlé kontry. Rozuzlení přinesla poslední minuta. Ryšavý dostal ve středu pole příliš prostoru, navedl si míč k velkému vápnu a přesnou střelou srovnal.