Branky – 59. M. Dítě – 66. R. Holeš , 86. R. Sklenář

M. Petr – T. Padrtka (89. Š. Buršík ) , R. Sklenář , F. Adamec  , M. Prášil , T. Vařejka , D. Buršík (46. M. Mazel  ) , R. Holeš (90. D. Čech) , M. Svoboda , F. Kuldan , M. Malý

ŽK: 39. D. Odehnal , 49. P. Lapeš – 73. M. Svoboda .
Hráči zápasu: R. Sklenář , M. Petr .
Počet diváků: 210. Rozhodčí: Mach Karel – NEJEZCHLEB Miroslav, ŠUSTR Patrik.

Bystřice konečně zlomila své prokletí, z Tasovic si odvezla všechny tři body.

Nepříznivá série je u konce. Dlouho čekali fotbalisté Bystřice v moravskoslezské divizi D na plný bodový zisk ze hřiště Tasovic. Povedlo se jim to až uplynulou neděli. „Na hráčích bylo vidět, že chtějí vyhrát,“ lebedil si spokojený kouč Bystřice Oldřich Veselý.

Poprvé za několikaleté působení v moravskoslezské divizi se fotbalistům Bystřice (v červeném) podařilo vybojovat na hřišti Tasovic všechny tři body.

V první půli nedělního duelu branka nepadla. „Celý zápas byl o bojovnosti v osobních soubojích. První poločas byl vyrovnaný, Tasovice hrozily hlavně ze standardních situací. My naopak neproměnili rychlé brejky. Největší příležitost promarnil minutu před půlí Padrtka,“ popisoval Veselý.

Začátek druhého poločasu vyzněl pro Tasovice, které hosty zmáčkly jednoduchými nakopávanými balony. „Nepohlídali jsme si jeden odražený míč a domácí střelou z hranice velkého vápna přímo do šibenice šli do vedení,“ nastínil.

Poté se opět vyrovnala hra, ale i skóre. „Vyrovnání jsme se dočkali po hodině hry. Záložník Holeš si balon z pravé strany navedl na střed a levačkou krásně obstřelil gólmana Tasovic,“ chválil svého svěřence.

Závěrečná dvacetiminutovka se odehrála stylem nahoru dolů. „Domácí měli po rychlých akcích dvě snad tisíciprocentní tutovky. V první netrefili prázdnou branku, při druhé se výtečným zákrokem zaskvěl gólman Petr,“ ocenil.

Definitivní rozhodnutí padlo čtyři minuty před koncem. „Míč při rychlém protiútoku doputoval po ose Padrtka, Mazel, Prášil až na nohu Sklenáře, který, ač tísněn, nekompromisně zavěsil,“ vysvětloval.

Za svoji snahu a nasazení až do závěrečného hvizdu si Bystřice výhru zasloužila. „Bylo vidět, že kluci chtěli vyhrát, vyšlo nám to,“ usmíval se.

Plán zvládat zápasy s kvalitativně podobnými mančafty tak zatím vychází. „Prohráli jsme zatím jen s těmi celky, které budou na špici tabulky. Od druhého poločasu s Hodonínem, kdy jsme zjistili, že hrát se dá s každým, se nám daří.“

Ve vítězné sérii ovšem chtějí v Bystřici dál pokračovat. „Teď je fáze sezony, kdy se tabulka štěpí na lepší a horší,“ zdůraznil Veselý.

Bystřice “B” – Osová Bítýška 1:0 (1:0)

Branky 33. M. Šponar (p.)

K Bystřice nad Pernštejnem B
M. Petr  – J. Holý  , T. Samek (80. P. Macháček ) , D. Čech  , A. Feifer , J. Rejzek , M. Pavlíček , R. Kadlec , M. Svoboda  , M. Šponar  , R. Horák

ŽK: 58. T. Samek , 89. R. Kadlec . ČK: 80. M. Šponar .
Počet diváků: 65. Rozhodčí: MYŠKA Roman – HLADÍK Jiří, ZLOCH Tomáš.

Bystřice “A”  – Humpolec 6:1 (2:0)

Branky _ 4. M. Prášil , 7. M. Prášil , 48. M. Prášil , 53. M. Prášil , 63. R. Holeš , 83. F. Kuldan – 90. D. Šerý

M. Petr – M. Malý , T. Padrtka  , R. Sklenář , F. Adamec , M. Prášil  (72. J. Rejzek  , T. Vařejka (66. M. Mazel ) , D. Buršík  , R. Holeš (74. Š. Buršík ) , M. Svoboda , F. Kuldan

ŽK: 34. J. Maršík , 50. J. Pešek , 73. Š. Zástěra , 81. M. Pecha .
Hráči zápasu: M. Malý , M. Prášil .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: PETRLÍK Ladislav – RYGL Luboš, SLABÝ Jiří.

Čtyři Prášilovy branky přinesly domácím tři body.

V Bystřici nad Pernštejnem se potkaly dva celky, které si vstup do soutěže určitě představovali úplně jinak. Zápas byl však po celou dobu pod kontrolou domácího celku. Směr udal v úvodních deseti minutách Prášil. Ve 4. minutě zahrával Malý přímý volný kop a po přiťuknutí od spoluhráče měl prostor k zakončení domácí kanonýr a nedal Křížovi šanci – 1:0. Za další tři minuty si Malý připsal další asistenci, když Prášil v sólu obešel brankáře hostí a domácí vedli o dvě branky – 2:0. Domácí byli i nadále lepší, ale další branku nepřidali. Pokud chtěli hosté utkání zdramatizovat, tak po osmi minutách druhé půle věděli, že je hotovo. A dva góly dal znovu Prášil. Ve 48. minutě zkompletoval hattrick hlavou na zadní tyč, když si našel Sklenářův centr – 3:0. V 53. minutě pak přidal čtvrtý gól, když se trefil po rohovém kopu od Malého – 4:0. Domácí v průběhu zápasu přidali ještě dvě branky. V 63. minutě po centru Buršíka zvýšil na rozdíl pěti branek Holeš – 5:0. V 83. minutě pak z přímého volného rozvlnil síť Kuldan – 6:0. Hosté v samotném závěru jen korigovali díky Šerému – 6:1.

Ohlasy k zápasu

Oldřich Veselý (trenér): Chtěli jsme na Humpolec vlétnout, a to se nám beze zbytku podařilo. Hosté směrem dopředu nepředvedli vůbec nic. Dařila se nám hra po křídlech i postupná kombinace. Jsem spokojený.

AFC Humpolec
Lukáš Staněk (trenér): V kabině si něco řekneme, ale na hřišti to pak vypadá úplně jinak. Všechny čtyři Prášilovy branky padly po našem nedůrazu ve vlastním vápně.

Bobrová – Bystřice “B” 3:1 (3:0)

Branky  –  29. J. Svoboda , 37. J. Svoboda , 41. J. Svoboda – 53. M. Svoboda

SK Bystřice nad Pernštejnem B
J. Mrňous – P. Tomášek , T. Samek  , D. Čech  , P. Podsedník  , Z. Černý  (78. P. Macháček ) , R. Kadlec , M. Svoboda  , D. Zítka , M. Šponar, R. Horák

ŽK: 88. J. Svoboda – 75. M. Šponar .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: LIŠKA Jiří – HÁJEK Michal (N), SKRYJA Stanislav.

Domácí Bobrová ztrácela před tímto utkáním na svého soupeře dva body v tabulce.Od začátku zápasu se snažili domácí fotbalisté vstřelit branku. Jejich snaha dlouho nenacházela brankového vyjádření, až na sebe strhl pozornost Jiří Svoboda, který po půlhodině hry během deseti minut nasázel hostům hattrick. Domácí tak mohli odcházet do šaten spokojeni a s nimi necelá stovka diváků. Druhý poločas začali lépe hosté a tentokrát v 53. minutě další branku vstřelil Svoboda Michal,dokázal tak hostům nabídnout naději na zdramatizování utkání. Další minuty se sice hosté snažili, ale domácí obrana v čele s brankářem Flekem již skórovat hostům nedovolila. Domácí tak uhájili cenné vítězství, které je katapultovalo v tabulce před svého dnešního soupeře

Zbrojovka “B” – Bystřice “A” 2:1 (2:1)

Branky – 7. M. Ševčík , 22. M. Ševčík – 16. F. Kuldan

V. Dudák  – R. Holeš , M. Malý  , T. Padrtka  (80. D. Čech ) , R. Sklenář (75. J. Rejzek  ) , F. Adamec  , M. Prášil  , M. Svoboda  , M. Mazel  (46. Š. Buršík  ) , M. Svoboda  (46. D. Buršík  ) , F. Kuldan

ŽK: 88. V. Šmíd , 89. M. Kroutil – 21. M. Malý , 26. M. Svoboda , 33. M. Mazel , 52. M. Svoboda .
Hráči zápasu: M. Ševčík

Počet diváků: 140. Rozhodčí: NÁPRAVNÍK Jan – FABEŠ Roman, KRONDRÁF Jan.

Domácí po půli vedli a své vedení udrželi až do konce.

Hned zkraje zápasu se mohli domácí dostat do vedení, Slunský však svou ránu opřel jen do levé tyče. V sedmé minutě už to ale domácím vyšlo. Dlouhý pas Žaluda si zpracoval do běhu Pyš, pronikl do vápna a přihrávkou pod sebe našel nabíhajícího Michala Ševčíka, který tvrdou ranou z první po zemi zamířil neomylně na zadní tyč – 1:0. Za další dvě minuty mohli vést brněnští už o dvě branky, centr Lhoteckého mířil na Kroutila, ten ale na zadní tyči zblízka minul. Po čtvrthodině se poprvé připomněli také hosté, kteří ze své první šance vyrovnali. Po centru z přímého kopu ještě zvládl Marek vytáhnout hlavičku soupeře na čáře, na dorážku Františka Kuldana už však nedosáhl – 1:1. Zbrojovku vyrovnání nezlomilo. Ve 22. minutě se postavil k rozehrávce přímého kopu Ševčík a jeho krásná technická rána zamířila milimetrově přesně k tyči – 2:1. Ševčík byl při chuti a zanedlouho mohl slavit hattrick, tentokrát ale ve vápně neměl seřízena svá mířidla. Dvoubrankový náskok mohl dát Zbrojovce po centru Papeže Lhotecký, na zadní tyči ale hlavou v pádu těsně minul svatyni soupeře. Bystřice na konci poločasu opět vystrčila růžky. Aktivní byl hlavně střelec Kuldan, který nejprve vyslal parádní pokus z dálky, míč směřující do šibenice ale vytáhl Marek konečky prstů na rohový kop. Ten stejný hráč měl o chvíli později ještě větší šanci, osamocen ve vápně ale kromě gólmana domácích přeloboval také branku. Poslední možnost první půle měl po Kroutilově průniku Kamenský, křížná rána se ale mezi tyče nevešla. Po zajímavém prvním poločase nastoupily oba celky aktivně i do půle druhé. Zbrojovka byla na míči o něco více a po centru Kamenského se ve vápně dostal k hlavičce Kroutil, brankář Dudák však jeho pokus dokázal vyrazit na roh. Další šanci završit hattrick měl po hodině hry Ševčík, který pádil zprava sám na branku, tísněn obráncem ale nakonec vyslal nevýraznou střelu přímo do náruče brankáře. První zajímavější akci Bystřice ve druhé půle táhl Prášil, nicméně ve vápně jej zradil terén a přes drn na trávníku vystřelil hodně nepřesně. V závěru se Zbrojovka nechtěla zatáhnout a propadnout bezhlavému bránění, naopak nadále aktivně kombinovala. Pečetit vítězství mohl v závěrečné desetiminutovce Lhotecký, který po rychlé sérii přihrávek spoluhráčů dostal krásnou kolmici za obranu, Dudáka ale tváří v tvář neprostřelil. V samotném závěru už hosté vrhli zbytky sil do útoku a dokonce mohli vyrovnat. V nastavení se v obrovském závaru po sérii odrazů dostal míč na zadní tyč, střídající Rejzek ale v jasné ložence zblízka trestuhodně minul.

Bystřice “B” – D. Rožínka 7:1 (1:1)

Branky – 32. A. Feifer , 52. A. Feifer , 56. Š. Buršík , 75. T. Samek , 76. J. Illek , 79. D. Čech , 86. R. Kadlec – 6. J. Čermák

J. Mrňous [ (85. M. Petr ) – J. Illek  (78. P. Tomášek ) , A. Feifer  (82. R. Horák ) , Š. Buršík , T. Samek , D. Buršík , M. Pavlíček , Z. Sklenář , R. Kadlec , M. Svoboda , D. Čech

ŽK: 26. M. Svoboda – 60. J. Večeřa , 66. P. Bukáček , 77. O. Černý .
Počet diváků: 125. Rozhodčí: BUDÍN Jan – GREGAR Daniel, HLADÍK Jiří.

Bystřice si v domácím prostředí zastřílela a porazila o šest branek Dolní Rožínku.

Lepší vstup do zápasu měli hosté a Čermák je poslal v 6. minutě do vedení. Poté se hrálo další minuty vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. V 32. minutě se domácí dočkali vyrovnání, když střelu do branky poslal Adam Feifer – 1:1. Poločas tak končí nerozhodně. Druhý poločas začala lépe Bystřice a byl to opět Adam Feifer, který poslal domácí do vedení – 2:1. O čtyři minuty poté navýšil skóre Adam Buršík a domácí tím uklidnil – 3:1. Poté následovala dvacetiminutovka ve které se hosté snažili dostat do kontaktu. Ale byli to domácí, kteří během jedné minuty dvakrát skórovali a rozhodli tak definitivně utkání. Nejprve v 75. minutě Tomáš Samek a v 76. minutě Jan Illek zvyšují na 5:1. O další tři minuty navíc dává hostům úplné KO David Čech – 6:1. Skóre na šestibrankový rozdíl pak uzavírá v samém závěru v 86. minutě Radim Kadlec – 7:1.

David Čech: Dnes jsme si zaslouženým způsobem připsali tři body. Hlavně střelecky se nám zadařilo po změně stran.

Bystřice “A” – Hodonín 1:2 (0:1)

Hosté tahali celý zápas za delší konec provazu a odvezli si tři body.

Branky : 84. T. Padrtka – 14. P. Švantner , 48. P. Dressler

V. Dudák – L. Zbytovský , M. Malý , R. Sklenář , F. Adamec , M. Prášil (80. Š. Buršík ) , T. Vařejka , D. Buršík , M. Mazel (57. R. Holeš ) , M. Svoboda  (77. T. Padrtka  ) , M. Svoboda

Bystřičtí potřebovali napravit dojem a získat sebevědomí po debaklu ve Žďáře nad Sázavou. Do cesty se jim však postavil silný protivník, kterým Hodonín bez pochyby je. Zápasu přecházela a v jeho začátku jej i provázel silný přívalový déšť, a tak se na těžkém terénu v prvním poločase hlavně bojovalo. Ve 14. minutě vhodili hosté rychle aut na polovině hřiště a domácí jejich pohlednou akci nedokázali zachytit. Branku si díky střele z hranice velkého vápna připsal Švantner – 1:0. Domácí se sice snažili, ale šance měli především hosté. Domácí celek však podržel Dudák.

Hosté si vedení pohlídali
Hosté brzy po změně stran zvýšili své vedení. Ve 48. minutě Dressler na zadní tyči uklidil do sítě centr, který směřoval právě do tohoto prostoru – 2:0. Hosté v dalších minutách drželi míč. Domácím se však přece jen povedlo v 84. minutě snížit, když se pěknou střelou na zadní tyč prosadil Padrtka – 2:1. Hosté však tlak domácího týmu v závěru zápasu přežili a slaví tři body.

Oldřich Veselý (trenér): V první půli jsme kromě branky díky gólmanovi přežili další šance hostů. Druhá branka zaváněla ofsajdem, ale na videu jsem to ještě neviděl. V hektickém závěru jsme měli hodně standardek, ale míč jsme do sítě nedotlačili.

Bory – Bystřice “B” 2:2 (2:1)

Branky : 8. M. Ochrana , 26. M. Špaček – 17. R. Holeš , 87. T. Vařejka

J. Mrňous  – J. Holý (70. M. Hofmann ) , A. Feifer  , P. Tomášek  (46. T. Samek ) , D. Čech  , R. Holeš  , D. Zítka  (46. R. Kadlec  ) , J. Rejzek , T. Vařejka , M. Svoboda , M. Šponar

ŽK: 42. J. Kujal – 38. M. Šponar , 70. J. Holý , 82. M. Hofmann . ČK: 71. J. Holý .

Po úvodním hvizdu se iniciativy ujali hráči Bystřice a připravili tak na úvod Borům pár nepříjemných chvilek, ale pozornost obrany i domácího brankáře vše odvrátila. Následující hra se vyrovnává a první šance domácích přichází v 8. minutě, po faulu H.Ráčka byla odpískána penalta, kterou M.Ochrana neomylně proměnil – 1:0.Hosté tlak však nepolevili a využili nepřesné přihrávky v 17. minutě a střelu Holeše z velkého vápna poslali do pravého rohu domácích – 1:1. Bory se nenechaly zaskočit, hru se snaží udržet na straně hostí. V 26. minutě po rohovém kopu Pepy Starého do středu malého vápna si míč nakonec našel F.Zikmund a hlavičkou zakončil za záda bystřického brankáře zvýšil tak skóre domácích na 2:1. První půle byla pro diváky velice atraktivní, bohatá na gólové šance a krásné zákroky gólmanů.

V závěru vyrovnal Vařejka
V druhé půli byly Bory zatlačeny spíše do defenzivy, která se v 72. minutě vyostřila po faulu na hráče hostí, kdy byla nařízena penalta, ale naštěstí domácí brankář dobře přečetl protihráče a střelu vyrazil. I nadále Bory odráží tlak hostí. V 87. minutě se Bystřici podařilo přesnými přihrávkami přes celé hřiště dostat míč až před bránu domácích a bohužel střelu Vařejky z velkého vápna se borskému brankáři už nepodařilo vyrazit.Zápas tak končí vyrovnaně 2:2.

Žďár – Bystřice “A” 7:1 (3:0)

Žďár deklasoval Bystřici

V. Dudák  – Š. Buršík  (46. M. Mazel  ) , L. Zbytovský  , M. Malý  , R. Sklenář  , F. Adamec  , M. Prášil  (79. J. Rejzek ) , T. Vařejka  (79. R. Holeš  ) , D. Buršík  , M. Svoboda (84. M. Svoboda ) , F. Kuldan

ŽK: 57. R. Sodomka – 45. M. Svoboda .

Branky : 4. Č. Vitásek , 39. L. Trojánek , 45. R. Sodomka , 50. R. Kunstmüller , 78. T. Vokoun , 82. S. Švoma , 86. Č. Vitásek – 52. R. Sklenář

Za velkého vedra měli domácí raketový start do utkání a ve 4. minutě se po centru zleva dostal k dorážce své hlavičky Vitásek – 1:0. Ve 13. minutě zkoušel pozornost hostujícího brankáře Sodomka, ale Dudák byl na místě. Poté se ve 14. minutě po zranění hlavního rozhodčího několik minut nehrálo. Ve 25. minutě šel úplně sám na brankáře hostí Henzl, ale jen těsně minul. Ve 28. minutě natáhl ke střele z 20 metrů Vitásek, ale ani jeho tvrdá rána si cestu do branky nenašla. V 39. minutě se po hezké nahrávce Sodomky na Lubora Trojánka měnilo skóre po druhé, když domácí střelec z bezprostřední blízkosti prostřelil Dudáka – 2:0. Ve 45. minutě si oba hráči roli prohodili a Lubor Trojánek připravil nahrávku jak na zlatém podnosu Sodomkovi, který z malého vápna vstřelil třetí branku – 3:0. Druhý poločas začal pro domácí opět na výbornou a po kombinaci se po centru z pravé strany v 50. minutě z malého vápna prosadil Kunstmüller – 4:0. Hosté nesložili zbraně a v 52. minutě propadl míč až na levou tyč, kde pohodlně doklepl míč za Hajného záda Sklenář – 4:1. Domácí nadále na hřišti kralovali a v 78. minutě našel po centru z pravé strany Vitásek hlavu Vokouna, který z malého vápna neomylně zavěsil – 5:1. V 82. minutě prošel jako nůž máslem obranou hostí Švoma a po blafáku brankáři již to bylo ze strany bystřických na ručník – 6:1. Poslední oku lahodící kombinace začala v 86. minutě na polovině hřiště a po několika přihrávkách se míč dostal ve vápně až k Vitáskovi, který ukončil žďárský koncert – 7:1.

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou
Petr Nedvěd (trenér): Od začátku jsme byli jasně lepším celkem. Hosté během první půle snad neměli ani jedni šanci a my jsme jich ještě pár zahodili. Takový výsledek jsme nečekali a jsem rád, že jsme hrou potěšili i diváky.

Oldřich Veselý (trenér): Vůbec jsme nesplnili to, co jsme si řekli v kabině. Byli jsme nepřesní, chybovali jsme a chyběl tomu i důraz. Do druhé půle jsme vstoupili dobře, ale dostali jsme gól a bylo hotovo. Domácí byli všude o vteřinku rychleji, a to rozhodovalo.

Bystřice “B” – Nová Ves “B” 2:0 (2:0)

J. Mrňous  – D. Čech  (46. J. Holý  ) , P. Tomášek  , L. Prüger  (31. R. Kadlec ) , J. Rejzek  , M. Pavlíček  , A. Feifer  , Z. Sklenář , M. Svoboda  , R. Horák  (77. P. Podsedník  ) , D. Zítka

Branky  32. D. Čech , 35. M. Svoboda (p.)

Bystřice B rozhodla během pěti minut a zdolala rezervu Nové Vsi o dvě branky.

Bystřice “A” – Stará Říše 2:1 (2:0)

M. Petr – R. Holeš  (68. Š. Buršík ) , L. Zbytovský  , M. Malý  , T. Padrtka (90. V. Dudák ) , F. Kuldan  , F. Adamec  , M. Prášil  (89. J. Rejzek ) , T. Vařejka  , D. Buršík  (82. M. Svoboda  ) , R. Sklenář

Branky : 11. R. Sklenář , 44. M. Prášil – 66. O. Kvych

ŽK: 44. R. Cipruš , 79. F. Nehyba . ČK: 90. M. Petr .

Hráči zápasu: F. Kuldan – O. Kvych .

Krajské derby rozhodl první poločas, ve kterém byli jasně lepší domácí. V 11. minutě korunoval úvodní tlak Bystřice Sklenář, který na polovině hřiště přebral míč, namířil si to k bráně hostů a z hranice velkého vápna přízemní střelou překonal Jíchu – 1:0. Domácím se dařila kombinace a měli i další šance. Branku však vstřelili až těsně před koncem prvního poločasu. Ve 44. minutě Malý na vlastní polovině zachytil nepřesnou přihrávku hostů a okamžitě vysunul do brejku Prášila, který si v zakončení věděl rady a parádně zvýšil vedení domácích – 2:0. Do kabin šli tak v lepší náladě svěřenci kouče Veselého.

Hosté pouze snížili
Druhý poločas nabídl zcela jinou podívanou a diváci se spíše nudili, když sledovali neurovnanou partii plnou nepřesností. V 66. minutě hosté podnikli rychlý brejk po levé straně hřiště, Bulant našel křižným pasem Kvycha a ten míč procpal do sítě – 2:1. Utkání se tak zdramatizovalo. Domácí znervózněli, ale tři body nakonec zaslouženě udrželi. Nejblíže vyrovnání byl Kvych, ale trefil jen břevno.

Bystřice jede v dalším kole do Žďáru.

Oldřich Veselý (trenér): V prvním poločase se nám dařila kombinace. Byly tam pěkné akce a navíc jsme vstřelili dva góly. Po pauze hosté provedli pár změn a zatlačili nás. Škoda, že jsme utkání nerozhodli, protože jsme se pak o tři body strachovali až do samého závěru.

FSC Stará Říše
Luděk Kovačík (trenér): Prvních třicet minut jsme byli mimo. Když už to vypadlo, že se hra srovná, tak jsme dostali branku do šatny. Po přestávce jsme utkání zdramatizovali, ale na bod jsme bohužel nedosáhli.

SK Štěpánov – Bystřice “B” 1:1(1:0)

Štěpánov se rozešel s rezervou Bystřice smírně a oba celky si připsaly po bodu.

Branky : 75. J. Veselský – 54. J. Rejzek

P. Trávníček – P. Tomášek  , J. Rejzek  , T. Samek  (78. L. Prüger ) , Š. Buršík , Z. Sklenář  , R. Kadlec  (90. M. Hofmann ) , D. Zítka  (82. P. Podsedník ) , R. Horák , M. Svoboda  M. Šponar

ŽK: 29. T. Richter , 44. V. Kutnyk , 90. R. Irsenský – 26. M. Svoboda , 78. P. Tomášek .