Výsledkový servis

Bystřice – Velká Bíteš 1:3 (0:1)

Bystřice nepotvrdila body z Humpolce a prohrála doma.

Domácím vstup do utkání nevyšel. Vázla jim kombinace a hosté byli lepším celkem. Ve 22. minutě stál na konci rychlého přečíslení David Rozum a poslal Velkou Bíteš do vedení – 1:0. Hosté mohli vedení navýšit, ale Petr při samostaném nájezdu svůj tým podržel. A když nevyužil šanci ani domácí Feifer, tak šli do kabin spokojenější hosté. Úvod druhého dějství domácím vyšel a už po třech minutách srovnal Sodomka – 1:1. Hned vzápětí přišla kolmá přihrávka mezi domácí stopery a Rozum vstřelil svoji druhou branku v zápase – 1:2. V 66. minutě se do centr parádně nůžkami položil Kuldan a uklidnil hosty – 1:3. Poté se hrála otevřená partie. Oba týmy měli několik šancí, ale další branka už nepadla.

FC Spartak Velká Bíteš
M. PelánD. Bartoš  , L. Kerber  , M. Hošek , F. KuldanR. Novotný [-] (83. M. Mikeš  ) , J. Ondrák  (46. T. Loup ) , A. Merdita , P. Loup  – D. Rozum (67. M. Knos ) ,D. Pořízek  (89. T. Sodomka  )

ŽK: 35. M. Šponar , 60. P. Sodomka – 71. M. Hošek .
 Hráči zápasu: V. Sedláček – D. Rozum , F. Kuldan .

Počet diváků: 170. Rozhodčí: Kolář Jaroslav – NEJEZCHLEB Miroslav, BĚHAL Radek

Jimramov – Bystřice “B” 3:3 (1:3)

Jimramov vyrovnal tříbrankový náskok Bystřice, když ve 23. minutě prohrával již 0:3.

K tomuto utkání přijeli hosté s cílem konečně s Jimramovem bodovat, protože v loňské sezóně obě utkání prohráli. Sestavu posílili několika hráči “A” mužstva a od začátku utkání ovládli hru a domácí jim matným výkonem k tomu hodně pomohli. Hosté v úvodu spálili dvě příležitosti, ale v 7.minutě již šli kapitánem Čechem do vedení, který využil  “přesnou přihrávku” domácího Dostála. V 17.minutě po centru z pravé strany a špatné komunikaci v obraně domácích se zblízka prosadil Samek. V 23.minutě to bylo již 0 : 3 když Z. Sklenář překvapil Hlaváče přízemní střelou z 28 metrů. V této chvíli to vypadalo na debakl domácích a hosté dál tlačili. Ve 29.minutě po rychlém brejku domácích trefuje Pavel Sedlák levou tyč branky hostí, míč se ve skrumáži několikrát odráží až ho Zobač uklízí do branky 1 : 3. Od této chvíle získávají domácí půdu pod nohama a přicházejí další šance, ale obrana hostí odolává.

Jimramov ve druhé půli vyrovnal

V poločase bylo v kabině domácích trochu rušno, kdy stoper Petr Sedlák, z pozice nejstaršího hráče trochu zvýšil hlas a jeho domluva se projevila na hřišti. V úvodu 2.poločasu byli domácí výrazně lepší, hosté si po prostřídání mysleli, že to již nějak dohrají, a šance přicházeli. V 57.minutě prodloužil Prüger hlavou míč na nabíhajícího Gregora a ten z ostrého úhlu trefil pravou šibenici.  V 64.minutě si na přední tyči naskočil na autové vhazování J.Sedláka Dvořák a hlavou trefil břevno, u odraženého míče byl první kapitán Bednář a hlavou vyrovnal. V dalším průběhu se hrálo nahoru dolů, obě mužstva chtěla rozhodnout, ale skórovat se již nikomu nepodařilo a tak utkání skončilo zaslouženou remízou, hosté s Jimramovem konečně bodovali a domácí vydřeli bod z již ztraceného utkání. Kladem utkání byla oboustranně slušná hra a férový přístup všech hráčů na hřišti.