Výsledkový servis

HUMPOLEC – BYSTŘICE 1:0

V souboji týmů ze špice tabulky byl dvacet minut lepší domácí Humpolec. Vytvořil si tři dobré střelecké příležitosti, ale skóre zůstalo bezbrankové. Pak se začala Bystřice lepšit a ovládla střed pole. Tři minuty před přestávkou mohla jít po rychle rozehrané standardní situaci do vedení, proti byl Páša, který vyrazil míč na roh. Po přestávce bylo čím dál tím více zřejmé, že zápas rozhodne jediný gól. Humpolci se povedla střídání, Pikl s Dalíkem hru oživili. Druhý jmenovaný nakonec zápas rozhodl, po úniku z poloviny hřiště prostřelil brankáře Svobodu.

Gól: 68. Dalík. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 0:2. Diváci: 200. Poločas: 0:0. Humpolec: Páša – Vrátný, Pecha, Maršík, Podoba (88. Kopic) – Tomovič, Skryja, Nermut (54. Pikl), Šerý – Kubíček (57. Dalík), Štěpán. Bystřice: F. Svoboda – M. Svoboda, Šponar, Chocholáč, Vařejka – Samek (64. Zítka), Blaha, Padrtka (88. Buršík), Adamec – Malý, Sklenář. Nejlepší hráči: Páša, Dalík – Blaha.

BYSTŘICE B – NOVÁ VES B 1:2

Góly: 14. Tomášek – 6. T. Nejedlý, 47. P. Šandera. Rozhodčí: Žďánský. ŽK: 1:1. Diváci: 25. Poločas: 1:1. Bystřice B: Mrňous – Horák, Martínek, M. Svoboda, Špatka – Samek (46. Černý), Zítka, Skalník (66. V. Svoboda), Tomášek – Haluška (72. Kadlec), Dobiáš. Nová Ves B: Čížek – P. Šandera, F. Šandera (77. Beneš), D. Nejedlý, P. Bureš – Černý (65. Novotný), Kubík, T. Nejedlý, Skalník (81. Babjačok) – Nečas, J. Šandera.
Zdroj:

Kouty – SK Bystřice 2:3 (2:2)

Domácí se dostali do vedení už v 9′ gólově se prosadil Coufal. Odpovědnost na sebe vzal v 18′ kapitán hostů Sklenář, který srovnal stav utkání. Obrat v poločase provedl Adamec, ale rychlou odpověď našel Navrátil. Do šaten se tedy odcházelo za nerozhodného výsledku. V druhé půli stačil gól na tři body. Ten padl z kraje poločasu a přesným střelcem se stal Samek, který rozhodl o další výhře Bystřice v nelehkém zápase na nepříjemném terénu.

M.Svoboda: Byl to těžký zápas, hodně o soubojích, jsme rádi za výhru a 3 body.

BYSTŘICE B – KŘOVÍ 9:2

Bystřice předvedla v první půli gólový brankostroj

V utkání pátého kola okresního přeboru se utkaly týmy domácí rezervy Bystřice a Křoví, které hrálo v minulé sezóně krajskou I. B třídu. Po úvodních třech zápasech se oba celky nacházely v úplně odlišných situacích. Rezerva Bystřice atakovala špici tabulky, hostující Křoví naopak nezískalo ani bod a uzavíralo tabulku okresního přeboru. Utkání bylo sehráno netradičně na náhradním hřišti, protože hlavní hřiště nebylo možné skrz vydatný noční déšť na utkání řádně nachystat. To ale vůbec nevadilo domácímu týmu, který měl celé utkání naprosto ve svojí režii. Od úvodní minuty hosty zatlačil na jejich polovině a do poločasu si vypracoval dostačující brankový náskok, který dokázal udržet až do závěrečného hvizdu. Padrtka, Čech a Sklenář řídili po celé utkání ofenzivní snahy domácích a proto se mohli domácí do poločasu radovat z osmi zásahů.

Druhý poločas skončil nerozhodně

Druhý poločas se hrál ve volnějším tempu, kdy padlo po jedné brance na obou stranách a utkání tak skončilo zcela zaslouženě výhrou domácích v poměru 9:2. Po tomto odehraném kole se tak domácí prostříleli do čela tabulky, kde jsou na tom o skóre lépe jak Bobrová. Křoví zůstalo přikováno na posledním místě tabulky. V dalším kole je čekají v domácím prostředí Bory a Křoví si bude chtít zajisté poprvé užít pocit vítězství. Bystřičtí se utkají na hřišti Počítek, které zajisté chtěly také lépe odstartovat do tohoto ročníku.

Góly: 4., 16., 32. a 44. Padrtka, 6. a 23. Sklenář, 20., 27. a 60. Čech – 14. Polonec, 88. L. Němec. Rozhodčí: Hromádka. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 8:1. Bystřice B: Mrňous – Chocholáč (46. M. Svoboda), Smolík, Čech, Sklenář (62. Horák) – J. Svoboda (46. Kadlec), Karásek, Zítka, V. Svoboda – Padrtka (46. Špatka), Dobiáš (75. Tomášek). Křoví: Karmazín – Sára, Kalina, Roštinský (31. Ráboň), Popek (66. Koudelka) – Šustáček, M. Němec, L. Němec, Polonec – Kašpar (62. Pelka), Karásek.
Zdroj:

BYSTŘICE – SAPELI POLNÁ 1:0

V Bystřici byl v úvodní pasáži zápasu k vidění spíše urputný boj plný nepřesností. Polná přijela s hodně zataženou obranou, do níž se ofenziva Bystřice dostávala jen s velkými obtížemi. Zlom přišel ve 22. minutě, Adamec se po pěkné individuální akci prosadil krásnou střelou a poslal domácí celek do vedení.

Po změně stran mohla Bystřice několikrát rozhodnout, ale Sklenář s Adamcem v největších šancích selhali. V hostující sestavě nejvíc zlobil útočník Kozojed, s nímž měla domácí obrana spoustu problémů. V závěru mohli sapeláci vyrovnat, ale svoji největší příležitost nevyužili, a tři body tak zůstaly v Bystřici.

Gól: 22. Adamec. Rozhodčí: Müller. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Bystřice: Mrňous – R. Sklenář, M. Svoboda, Mezník, Vařejka – Samek (88. Čech), Padrtka, Malý, Blaha – Adamec (90. Bajgar), Smolík. Sapeli Polná: Rezničenko – Tržil, Reiterman, Barák, Boháček – Varhaník, Navrátil (66. Doucha), Dvořáček (78. Vacek), Kozojed – Fišer (72. Mašek), Matějíček. Nejlepší hráči: Vařejka, Adamec – Kozojed.
Zdroj:

JÍVOVÍ – BYSTŘICE B 3:3

Góly: 24. a 37. Dvořák, 80. J. Koukola – 27. Špatka, 40. Čech, 55. Michal Svoboda. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas: 2:2. Jívoví: Horký – Požár, Dvořák, J. Koukola, M. Koukola – Láznička, Havlíček, Krejčí, Holubář – D. Dřímal, Mach. Bystřice nad Pernštejnem B: F. Svoboda – Horák (33. Kadlec), Marek Svoboda, R. Sklenář, Michal Svoboda (68. Martínek) – Čech, Z. Sklenář, J. Svoboda, Karásek – Špatka, V. Svoboda.
Zdroj:

Přibyslav – SK Bystřice n. P. 0:4 (0:1)

Branky

42. R. Sklenář (p.) , 58. P. Blaha , 67. T. Samek , 83. M. Šponar(p.)

Sestavy

SK Přibyslav
L. Pazderka  – J. Stejskal  (75. R. Musil ) , P. Svoboda (59. A. Vostál ) , S. Pochop  (79.M. Ondra ) , J. Prchal  , J. Vopršal , P. Škacha , M. Krčál  , J. Eis  , L. Vykoukal ,L. Adamec
SK Bystřice nad Pernštejnem
J. Mrňous  – M. Svoboda  , T. Padrtka  (73. P. Bajgar  ) , M. Mezník  , R. Sklenář  ,M. Malý , M. Šponar  , F. Adamec  (83. J. Smolík ) , T. Vařejka , T. Samek , P. Blaha
ŽK: 30. L. Vykoukal .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: Fridrichovský Miroslav – HOLUB Miroslav, ŠŤASTNÝ Jakub.

BYSTŘICE B – BORY 5:1

Góly: 12. a 52. Michal Svoboda, 21. Zítka, 31. Karásek, 42. Dobiáš – 22. Gregar. Rozhodčí: Šoustar. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 4:1. Bystřice B: F. Svoboda – Horák, Marek Svoboda (46. Pačiska), Smolík, Michal Svoboda (71. Kadlec) – Čech, Sklenář, Karásek, Zítka (61. Martínek) – V. Svoboda, Dobiáš (65. J. Svoboda). Bory: Pokorný – Starý, Novotný, Špaček, Kujal – Němec, Gregar (38. Dvořák), Beneš, Požár – Vávra, Hlaváč.